Sociální sítě

FB TW YT PN
P

říjmy ze hry byl $97.3 milionů, pokles o 35,5 procenta ve srovnání se stejným měsícem před rokem roulette aku jatuh cinta chordfrenzy. Herní daní vybraných v listopadu, na základě říjen příjmy, byly $66,8 milionů, 9,5% nárůst oproti stejnému období o rok dříve.

Washoe County kasina' herní příjmy vyšplhal téměř 7 procent v průběhu měsíce, včetně 7,9 procenta nárůst v Renu roulette aku jatuh cinta chord gitar. Ve stejných obdobích, Strip herní příjmy klesly o 6 procent v srpnu a 12 procent v září. Na Pásu, herní příjmy klesly o 5,6 procenta na $520.3 milionů zdarma ke stažení casino island jít plnou verzi. října. Tržby za disponibilní pokoj v hotelu — netradiční hlášení obrázek — byl až 6 procent ve třetím čtvrtletí zdarma ke stažení chinese poker mod apk.

Strip příjmy z sloty zvýšil téměř o 7 procent v průběhu října na $260.6 milionů. "V tuto chvíli jsme na Las Vegas příběh jako jeden silně založena na probíhající masové oživení trhu," Wieczynski řekl ke stažení zdarma dewa poker apk. "Byli jsme prognózování byt-k-down herní příjmy za rok a čtvrté čtvrtletí konkrétně," Deutsche Bank herní analytik Carlo Santarelli řekl. Wells Fargo Securities herní analytik Cameron McKnight řekl, že Pás je nongaming outlook pomohl kompenzovat příjmy z herního průmyslu pokles.

Roulette aku jatuh cinta chordfrenzy

TOP