Sociální sítě

FB TW YT PN
D

eutsche Bank poukázal na to, že pokles přišel z poklesu dodání náhradního stroje co je zelená 0 v ruletě. To řekl, "Mezinárodní jednotka tržby poklesly o 13 procent ročně-na-rok kvůli nižší náhradní činnost (latinská Amerika), jako náhradní jednotky klesly o 24 procent ročně-na-rok, zatímco expanze jednotek vyšplhal na 66 procent ročně-na-rok." V jeho podání, IGT neposkytla žádné podrobnosti o jeho provoz Asii co je gurmán formou bufetu v black bear casino. Nárůstu ukazatele EBITDA bylo přičítáno k "robustní globální loterie a disciplinovaný výkon operativní řízení." Před podáním, IGT generální ŘEDITEL Marco Sala řekl, "Severní Amerika herní instalované základny rostly postupně, a máme přesvědčivé seznam nových, pro-prodej video her přichází na trh v druhé polovině roku." Společnosti, CFO, Alberto Fornaro, uvedla, že výsledky byly v souladu s očekáváním na celý rok. Firma je EBITDA (zisk před úroky, zdaněním, odpisy a amortizací) činil 441.8 milionů, boule až 4,2% oproti $423.7 milionů zaznamenaných ve stejném období v loňském roce.

To je až $210 milionů od konce loňského roku co je zlato v zynga poker. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre. Provozní zisk pro společnost, nicméně, se zvýšil o 8,9% za čtvrtletí dosáhnout $209 milionů.

"Lepší, než se očekávalo, upravená EBITDA růst o 10 procent v prvním pololetí, vychováváme naše celoroční výhled pro základní podnikání," řekl které jsou nejlepší kombinace v pokeru.

Co je zelená 0 v ruletě

TOP