Sociální sítě

FB TW YT PN
G

VC Holdings CEO Kenny Alexander a Předseda Lee Feldman prodali jen krátký tří milionů akcií ve společnosti mezi nimi jak vyhrát gaminator automaty.

Hazardní hry Insider řekl, že prodeje byly "uspokojení poptávky z institucionálního kupující."Alexander se prodalo přes dva miliony akcií za cenu £6.66 ($8.71) každý, upevňovací 666,666 jak vyhrát drahokamy v kasinu ve vaření horečka. Feldman zatím se prodalo 900,000 akcií za stejnou cenu, upevňovací 287,408 obsazení world poker tour. Když kontaktováni Hazardních her Insider, GVC spokeperson řekl: "prodej uspokojí poptávku z institucionálního kupující."Hazardní hry Insider chápe Alexander také měl osobní důvody pro volbu prodat, ale, že, jak je uvedeno na GVC webové stránky, on a Feldman zůstat zavázala, že se Ladbrokes Coral projekt s GVC obsazení casino robert de niro.

Ani mají v úmyslu snížit jejich držení jakékoli další a přístav dlouhodobé cíle s provozovatelem.Údaje výhradně získané Hazardních her Insider, ukazuje, Alexander podíl drží jako procento z jeho honorář/plat je stále osm krát vyšší, než herní průmysl průměru, zatímco Feldman drží, je čtyřikrát vyšší než je průměr odvětví. Když už mluvíme výhradně na Hazardních hrách Zasvěcených tento týden, Alexander řekl, že je "zklamaná" se společností je aktuální cena akcií, ale domnívá se provozovatel "může udělat nic víc, než to, co děláme."GVC hlášeny silné finanční výsledky za rok 2018, roste jeho pro forma čistý herní příjmy 8% £3.5 bn obsazení blackjack jackie ryan. V prosinci, Alexander řekl Hazard Insider jeho ambicí zvýšit GVC je cena akcie na 20 liber během tří let hrát zdarma online poker. Akcie v GVC byly až £5.88 této době oběda od £6.50 při obchodování otevřel..

Jak vyhrát gaminator automaty

TOP