Sociální sítě

FB TW YT PN
G

TECH Corporation podepsal dvouleté prodloužení smlouvy se státní turecké národní loterie Milli Piyango Idaresi Genel generální ředitelství pro bezpečnost larry hazard tričko zlatá rybka.

Podle podmínek nové dohody, GTECH bude poskytovat nové loterie technologií, výrobků a poskytovaných služeb oster 2 slice long slot toaster. Milli Piyango byla založena v roce 1939 a je výhradním držitelem licence k provozování všech loterijních her v Turecku, který zahrnuje on-line, instant, a pasivní hry oster 2 slice toaster with extra wide slots. GTECH byl on-line zařízení a poskytovatele služeb pro Milli Piyango od roku 1996.
Dva-rok prodloužení začne po upgrade Milli Piyango je centrální systém, a očekává se, že vytvářet celkové příjmy ve výši přibližně US$30 milionů pro GTECH. GTECH bude upgrade Milli Piyango loterie zařízení společnosti Enterprise Series (ES) Vývoj centrální systém, hardware a instalace 5000 Altura GT1200 terminály, které nahradí a růst loterie aktuální terminál základnu oster 2 slice toaster extra wide slots. GTECH prezident a generální ŘEDITEL Jaymin B Patel řekl v tiskové zprávě:"Jsme hrdí na naše 15-leté partnerství s Milli Piyango, která stále roste.. hard rock casino tampa otevřít. S přidanou výhody a vlastnosti nové loterie technologie, Milli Piyango bude nejen zlepšit své stávající obchodní procesy, ale to bude také jim umožní rozšířit jejich nabídky produktů a služeb, a zajistit pro budoucí cestu růstu jejich maloobchodní sítě." Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.

Larry hazard tričko zlatá rybka

TOP