Sociální sítě

FB TW YT PN
"

Nechceme komentovat akcí v Macau regulační orgány do takové akce dějí," řekl Weaver. Macaubusiness.com citoval Deník Tribuna de Macau, které přisuzoval zpráva zdroje s znalosti multibillion dolarů dohodu mohu získat 21 v blackjacku.
Nomura analytik Harry Curtis byl skeptický zprávy.Řekl ve výzkumné zprávě ve středu, že na sebe bere "konzervativní" přístup, protože zpráva nepochází z oficiální vládní zdroje mohu získat hypotéku s hazardem. Michael Weaver, senior vice president pro marketing strategie pro Wynn Resorts v Las Vegas, odmítl komentovat. Představovat asi 2 000 hotelových pokojů a 400 hracích stolů, je "pravděpodobné, že otevření v roce 2015, možná 2016," řekl.
Wynn Resorts Ltd.akcie vzrostly téměř o 5 procent ve středu po zprávě, že majitelé Wynn Las Vegas a Encore kasina v Macau může podepsat smlouvy pozemků pro navrhovanou resort v Cotai do konce month. Analytici dotazovaní Yahoo Finance očekávat Wynn Resorts na post první čtvrtletí zisk ve výši $1.41 podíl na tržby ve výši 1,34 miliardy dolarů. psi hrající poker. Foreign Corrupt Practices Act uplácení gaming regulátory na Filipínách. Greff, kdo sazby Wynn Resorts "s nadváhou," řekl, že dohoda by mohla přidat jako hodně jak $30 za akcii, aby herní společnosti kastrol casino saint julien.

Mohu získat 21 v blackjacku

TOP