Sociální sítě

FB TW YT PN
e

ptune Group Ltd, Hong Kong-uvedené investor v Macau VIP hazardních her, zaznamenal čistý zisk ve výši HKD25.9 milionů (US$3,3 milionů) za období šesti měsíců končící 31 co jsou ruce v pokeru. prosince 2016.
To srovnání s čistou ztrátou ve HKD257.0 milionů v období předchozího roku.eptune vykázala tržby ve HKD135.9 milionů dolarů za svůj první fiskální pololetí, a to až o 2,2 procenta ročně-na-rok jaké jsou výplaty pro ruletu. Příjmy z poplatků a provizí na válcování čip obrat ve VIP pokoje podporována Neptun společníci dosáhl téměř HKD136 milionů eur na období šesti měsíců končící 31 pirátská loď velká výhra slotu.
prosince, ve srovnání s HKD133 milionů o rok dříve. Naše cash flow skupiny byl tedy zaznamenán výrazný přírůstek po úspěšné kolekce pohledávek," dodal.it široké hrubé příjmy z herního průmyslu z VIP baccarat – město je hlavní měřidlo pro VIP herní segment – rozšířen o 12,6 procenta ročně-na-rok ve čtvrtém čtvrtletí roku 2016, podle oficiálních údajů pirát království megaways slot zdarma.
Těšíme se do roku 2017, jsme optimističtí s podkladovým výsledky vzhledem k zlepšení známky z herního odvětví a zlepšení obchodních pohledávek," Neptun dodal..

Co jsou ruce v pokeru

TOP