Sociální sítě

FB TW YT PN
S

arah McGibney byl jmenován Ředitel Značky napříč všemi Gala herní štítky, včetně GalaBingo.com, GalaCasino.com a GalaSpins.kom pop sloty zdarma čipy aplikace.
Ona se připojí ke společnosti s 18 let zkušeností v herním průmyslu, pohybující se od IGT, kde pracovala jako Marketingová a provozní Ředitel pro tři roky. Před ní čas na IGT, Sarah pracoval na několika dalších významných společností, včetně St Minver a Sportingbet. Sarah nahrazuje Angus Nisbet v roli, která je přechodem na Playtech Bingo jako Digitální Generální Ředitel.

V komentáři na její jmenování, Alison Digges, Generální Ředitel Herních Značek na Ladbrokes Coral, řekl: "Sarah přijde s dlouhou pozadí v herním průmyslu, a jsme šťastní, že ji máme na palubě sdílení bohatství znalostí pop sloty zdarma čipy 1 miliardy 2021. Její zkušenosti se zajistí, že je bude vybaven tak, aby přijmout jakékoli příležitosti a výzvy pro značky, a dělat velké pokroky v oblasti marketingu to příští rok." Kontakty pro média: Indie Benjamin – [email protected] / 0113 323 0544 Karina Adrian – [email protected] / +350 20010428 O GalaBingo.com GalaBingo.com – Ve velké BRITÁNII Číslo 1 Bingo Stránky S více než 600 on-line bingo jackpoty denně, více než jakýkoli jiný bingo UK webové stránky, a přes £4 miliony vyplacené členům každý den, GalaBingo.com je ve velké BRITÁNII Č pop sloty zdarma čipy 2021. 1 on-line Bingo site má gambino slots platit skutečné peníze. GalaBingo.com poskytuje svým členům s více než 400 nejnovějších sloty a klasické stolní hry, stejně jako on-the-go on-line bingo zábava na mobil a tablet má galaxy s7 má microsd slot. GalaBingo.com je také podporuje zodpovědné hraní on-line s dobrovolnými limity vkladu, self-vyloučení, time-out možnosti, uzavření účtu a řadu informací, které pomohou players. GalaBingo.com je spolehlivé místo pro hraní on-line představovat bezpečný a snadný pokladní, fast cash-out, VIP Věrnostní program, a za druhé, aby žádný 24/7 zákaznická podpora Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.

Pop sloty zdarma čipy aplikace

TOP