Sociální sítě

FB TW YT PN
Ř

editel Marketingu a Vztahů v Bluepring Gaming, Jo Purvis, komentoval novou hru, když uvádí: "Naše velkolepé nové vydání je nastaven poskytnout obrovské vítězství pro hráče, kteří se odváží vzít na bohy Asgardu a lucky strike. Titul umožňuje hráčům cítit sílu Thor a jeho mocné válečné kladivo, Mjolnir meuble ruleta zalijeme salle de bain.

Další symboly se nacházejí na válcích, které spadají v souladu s Severské mytologie téma, spolu s A, K, Q, J, 10 a 9 gazino oyunlar volní slot. "S populární téma hry, spolu s vysoce poutavé mechaniku, jsme si jisti, že Úder Blesku MegawaysTM bude atraktivní pro hráče z celé Evropy i mimo ni." Spojení Řím: Vzestup Říše: nový Úder Blesku Megaways hry připojí další nové tituly Blueprint Gaming.Řím: Vzestup Říše byla zahájena již v lednu, s pozadím nachází v Řím, který nabízí pět bonusových kolech gazino slot oyunlar e g t. Thorovo kladivo slouží jako wild a nahrazuje ostatní symboly, aby pomohla vytvořit výherní kombinaci gazelle orange innergy accu slot.
Tento speciální symbol bude odhalit tajemství symbol a zvýšit šanci na zisk vítězství. Roztočte kolo a získat až 25 mega spins spolu s cenami. Nová hra také zahrnuje Mega Spins Exchange funkce.

Meuble ruleta zalijeme salle de bain

TOP