Sociální sítě

FB TW YT PN
H

erní průmysl příjmy v kasinech pařeniště Nevada vzrostl již třetí měsíc běží jako stát začne prokázat pochybovači mýlí. Ve srovnání s červencem loňského roku, hazardní průmysl tržby vzrostly o 3,7% na $860.1 m tak pokračuje trend, který byl přítomen za posledních několik měsíců jak porazit sloty v kasinu.

To bylo mnohem méně, než dvouciferné zisky viděl za ty dva měsíce dříve, ale to bylo více než minulý měsíc, že viděl postavu blíže k $855m. Stačí se podívat na osudy Atlantic City rozpoznat, jak významné to je.
Nevada Gaming Control Board také uvádí, že příjmy na Las Vegas strip byl o 1,6% na $468.5 m ve srovnání s předchozím rokem jak porazit sloty v kasinu. Zvýšení herní příjmy by mohly být až do výše příjezdy do kasina, obchodní pařeniště v posledních měsících stoupá. To znamenalo McCarran Mezinárodní viděl zvýšení o 4,9% a mezinárodní cestující, stoupající o 17,6%.
Oni byli schopni využít levnější sazby za pokoj v městě kromě věčné žízně mezi obrovské pruhy, které stále touží po tom, pro nic za nic, ale výlet do Města Hříchu tournoi aix en provence poker. Srpen byl náročný měsíc pro mnoho společností na pásu, když bojovali mimo akciovém trhu strasti přispět k tomu, co je impozantní sadu čísel pro stát. Budou doufat, že tento trend pokračuje, jak jsme se vstoupit do chladnějších zimních měsících, a být si vědom, že pokles růstu z dvouciferný na jednociferný by mohlo být znamení toho, co přijde. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre turnaj strategie pro texas holdem.

Jak porazit sloty v kasinu

TOP