Sociální sítě

FB TW YT PN
W

illiam Hill NÁS chce státní regulační orgány mít pravomoc zrušit technické chyby, jako je chyba, která vedla k FanDuel platit poté, co hráč byl dán chyby přiřazení nesprávné přípony odds best legit online poker sites. Sázková kancelář zaslala dopis tento týden Nevada Gaming Control Board (NGCB) požadovat změny v předpisech, na které se odvolává. Dopis napsaný na NGCB, žádal: "...revize, která umožňuje Židli použít prostor pro uvážení při zrušení sázky, kde je zřejmý došlo k chybě, například, se zjevně chybné ceny best legit online gambling sites.

Tím by se vyřešila situace, která nastala v poslední době v New Jersey, kde provozovatel vydal vsadit na fotbalový zápas, za cenu, která je evidentně nesprávná."William Hill General Counsel Sylvie Tiscareno svědčil v úterý je setkání NGCB. Vysvětlila William Hill je žádost o státní moci zrušit chyb byla výzva z předchozí interní diskuse projít a jí sázky v craps. Tři-osoba panel přítomných na zasedání rozhodla přezkoumat vstup z Tiscareno a jiných zúčastněných stran, než učiní rozhodnutí. V FanDuel chybová viděl šance 750-1 uveden na zápas mezi Denver Broncos a Oaklandem Raiders, kdy měly být stanoveny na 1-6.
FanDuel není nucen platit, ale místo toho si vybral, aby tak učinily přenos dat do slotu vue. Provozovatel má přítomnost v Nevadě od roku 2012 a potrvá téměř 100 pozemních místech po celém státě..

Best legit online poker sites

TOP