Sociální sítě

FB TW YT PN
N

YX Gaming Group Limited, dodavatele digitální herní obsah do kasina, kurzové sázky, loterie a bingo subjekty, jmenoval Steve Mayes jako jeho nový třetích stran, obchodní Ředitel malta poker festival živé aktualizace.

Mayes' poslední role byla Obchodní Ředitel Ash Gaming je otevřená platforma a her třetích stran poskytovatelů mamas & papas armadillo black jack. Zejména on také pracoval v různých manažerských pozicích na Bet365 mame american poker 2 emulator. Práce bude vidět Mayes být zodpovědný za NYX Gaming Group síť, rostoucí a vývoj nových dodavatelů třetích stran jak změnit plasmidu sloty bioshock.

Mayes řekl: "jsem nadšený a vzrušený, aby se připojil NYX Gaming Group jak změnit obrázek na zynga pokeru. Mají fantastickou zákaznickou základnu a rostoucí partner network s mnoha z předních dodavatelů v průmyslu.""Mým cílem bude, aby úzce spolupracovat s našimi interními produktu vede a partnery celé obchodní zavést jasný třetích stran strategie."Je důležité, že NYX pokračuje přitahovat a budovat dlouhodobé vztahy s best-of-breed dodavatelů v celé kasino, sázková kancelář a naše kompletní portfolio produktů, které nabízejí nejlepší možné třetí strany sítě pro naše zákazníky."NYX Gaming Group CEO Matt Davey řekl: "Jsme rádi, že přivítat Steve na NYX Gaming Group tým, kde bude mít nedílnou roli v rámci naší strategie, že se bude dále zlepšovat produkty, které nabízíme našim zákazníkům."Steve má rozsáhlé zkušenosti v oblasti sázkového a herního průmyslu v návaznosti na jeho čas na bet365 a Playtech jak změnit profilovku na zynga pokeru.

On bude cenným členem naší sítě třetích stran a těšíme se na spolupráci s ním.".

Malta poker festival živé aktualizace

TOP