Sociální sítě

FB TW YT PN
P

okaždé, když uživatelé zadejte v soutěži, tam je hrnec. Na HEROcoin dělá herosphere je platforma zcela transparentní a decentralizované spin and go poker stránky.

VÍDEŇ, RAKOUSKO — herosphere, vývojář populární on-line esports předpověď platforma, vyvinula kryptoměna, HRDINA. Uživatelé budou používat HERO na herosphere předpovědět výsledek esports her, jako je League of Legends, CounterStrike, a DOTA 2. Obvykle na většinu herních platforem, Dům vždy vyhrává tím, že uspořádá kurzy odpovídajícím způsobem, ale s herosphere, peníze zůstanou v rámci komunity samotné.herosphere vytváří inteligentní smlouvy pomocí HEROcoin, které umožňují uživatelům komunikovat přímo s ostatními a udržet proces, platby kruhy, a tok peněz bezpečné, transparentní a neměnné.

"Společnost poskytuje on-line peer-to-peer předpověď platformy zajištěné neměnné ethereum blockchain technologie." O herosphere umožňuje dvě nebo více stran k interakci s ostatními a plnit smlouvy bez důvěryhodné třetí strany. Výplaty jsou založeny na dav velikost zúčastněných v určité predikce soutěže, stejně jako počáteční sliby.herosphere nabízí transparentnost a hmatatelné pobídky, řešení základní problém sázení, jak ji známe dnes. Jedna mince je nejvíce unikátní vlastností je, že právě tím, že drží HRDINA v rezervě, budou uživatelé získat více mincí, aniž by se účastní sdílení události spin a jít preflop strategii rozdrtit on-line poker. Společnost vydala ethereum založené HEROcoin na 14 spin and go poker tipy. Držitelé HRDINA bude moci likvidovat jejich držení obchodování s nimi na burze, jakmile je to uvedeno flosstradamus feat. casino - mosh pit.

Spin and go poker stránky

TOP