Sociální sítě

FB TW YT PN
F

avorit pro Kentucky Derby, Eskendereya, byl prohlášen za nestartujícího tím, že trenér Todd Pletcher po vytvoření problém s jeho levé přední nohy.
Zprávy přijde jako obrovská rána pro závodní fanoušky, z nichž mnozí měli couval Eskendereya do 2/1 poté, co sledoval ho ovládla pole v obou Dřevo muzeum a Fontána Mládí Sázky a uvedení v peerless rychlost postavy na nečistoty jak se bounty turnaj v pokeru práce. Pletcher bude pravděpodobně nyní hodit opatrnost do větru a zadejte Devil May Péče do mixu, takže ji pouze kobylka v závodě jak se branch delay slot práce. Nyní, že Francie má uvolněné svůj drakonický přístup k on-line hazardních her – no, tak nějak – to je konečně připraven hrát hostitele nějaké slušné pokerové turnaje znovu, tak, jak jsme oznámili v prosinci, WPT se vrací do francouzské metropole příští měsíc jak se casino ovlivnit hodnoty vlastností.

Přiměřeně dost, Letecký Klub bude také hostit speciální €20,000 High Roller turnaje kromě €10,000 Championship Event na legendární francouzské pokerové místnosti, takže teď všechny ty high flyers tam může havarovat a hořet s nejlepší z nich. daniel negreanu high stakes poker výsledky.

Jak se bounty turnaj v pokeru práce

TOP