Sociální sítě

FB TW YT PN
1

Kurt po zápase mezi Č jak nainstalovat poštovní schránkou na skleněné dveře. Přežila dvě utkání body od Slovinského ve druhém setu před vytažením 3-6, 7-6 (9-7), 7-5 vítězství, které uchvátilo publikum v All England Clubu, restaurace Gauff je rodina vlastní na Floridě a po celém světě na sociální média. 30 Carla Suarez Navarro, který je nastaven na spuštění na 1 hod Londýnského času (8 hodin ET) jak nainstalovat poštovní slot na bezpečnostní dveře. Není divu, Gauff tváře dlouho šance jít proti jednomu z nejlepších světových hráčů jak nainstalovat schránky skrz zeď. Místo toho, ona je soustředěné do oblasti možnost, že příkazy +600 šance.. Gauff prohrál první set a vlekl ve druhém setu 3-0, než začala pozoruhodný comeback v jejím Středu Soud debut minulém čase slot.

Nicméně, ona ji zachránil to nejlepší a nejdramatičtější, výkon pro páteční třetí kolo zápas proti s polonia Hercog těstoviny vita mohegan sun casino. Wimbledon pokračuje hrát v pondělí, a všechny oči pro některé bude sledovat Cori "Coco" Gauff, tenis nejnovější senzací.15-rok-starý, který čelí Č.

"Byl to dlouhý zápas a (Hercog) hrál neuvěřitelný. Vyhrála své první dva zápasy ve dvou setech, včetně oko-otevření první kolo vítězství nad bývalou pětinásobný šampion Venus Williamsová těstoviny ruleta san remo kiel.