Sociální sítě

FB TW YT PN
"

Nejsme ochotni změnit naše odhady v této době vzhledem k tomu, že místní vláda v Ruském dosud přijata pozice nebo dané označení, že oni zvažují změnu daňové sazby cotton club podzemí kasina. Další přímé lety od té doby byly přidány od Pekingu, Šanghaji, Dalian a dalších klíčových trzích. "Je to výsledek návrhu změny stávající herní práva na národní úrovni." Změny mají být ještě dokončen, ale i když to dělá, Govertsen věří, že to může mít vliv na Ruském integrovaný zábavní zóny ve Vladivostoku, který má "vlastní—potenciálně nižší daňové sazby, které jsou v rámci pásma nastavit na federální úrovni." "Jsme na vědomí, že ceny placené v Primorye jsou již v polovině kapela, která by mohla být založena na federální úrovni," vysvětlil bigbasket vysílací čas není k dispozici. Ruska Primorye oblasti viděl "explozivní růst", pokud jde o mezinárodní návštěvy v loňském roce bigg boss 13 poker úkol.
Rusko je údajně zvažuje zvýšení herní zařízení daň zaplacenou kasin v zemi, podle makléřské Unie Herního Securities Asia Ltd největší výhra v blackjacku. V současné době neexistuje žádný formální GGR daně v zemi, ale ruská vláda vyžaduje kasin platit měsíční daň zařízení pro každé stolní hry a výherní stroje, které mají v provozu nejbližší casino blízkosti reading pa.
Vzhledem k tomu, že trh je stále ještě nový a snaží se podpořit další rozvoj jsme se, že nejpravděpodobnější scénář je, že zařízení daňové sazby jsou udržovány tak, jak je," Govertsen řekl.

Cotton club podzemí kasina

TOP