Sociální sítě

FB TW YT PN
H

ippodrome generální ŘEDITEL Simon Thomas dříve řekl, že byl "radost a nadšení" v Londýnském kasinu je znovuotevření dne 2. To znamená, že lidé žijící v tier tři oblasti jsou schopni míchat doma, zatímco hospod a restaurací může zůstat otevřené pro doručení a stánek s jídlem aldo giovanni e giacomo skici poker. Celý Greater London, musí prosazovat nová opatření, stejně jako jižní a západní of Essex, včetně Braintree, Chelmsford a Harlow, s Watford a Broxbourne mezi postižené oblasti na jihu hrabství Hertfordshire. Krytý zábavní místa, jako jsou kasina a bingo haly, musí zavřít, zatímco příznivci jsou zase schopni navštěvovat sportovní zápasy v postižených regionech aldo giovanni e giacomo poker testo. Zatímco kasina byly opět nuceny zavřít v národě je kapitál po znovuotevření dříve tento měsíc, následující měsíc trvající uzavření jako Anglie re-vstoupila do národní uzamčení schwalbe black jack 24 x 2.10. UK Ministr Zdravotnictví Matt Hancock oznámila, že Greater London a jejich části, Essex a Hertfordshire v jižní Anglii se bude pohybovat do nejpřísnější úrovně omezení od 12:01am na 16.prosince.
srpna, že taková místa jako první otevřel po uzavření v polovině Března, s nejnovější zprávy úder kladiva pro kasino průmyslu. Fotbaloví fanoušci londýnských klubů byly povoleny pouze, aby se zúčastnili zápasů na 2 schwalbe black jack 26 2.1.

To bylo jen 15. Kasina v Londýně, se mezi řadou zábavních podniků, které se musí zavřít v Anglii po regionu byla přesunuta do stupně tři úrovně omezení vzhledem k nárůstu počtu koronavirus případech schwalbe black jack 24 palců. prosince, s "hygiena protokoly" na místě "zajistit trvalou bezpečnost našich zákazníků a zaměstnanců.".

Aldo giovanni e giacomo skici poker

TOP