Sociální sítě

FB TW YT PN
B

ank of America (BoA) herní analytik Shaun Kelly zopakoval "buy" rating na regionální herní populace, zatímco zvyšování jeho ceny, počasí na $41 – nejvyšší na Wall Street držení herního zařízení texas. PENN podnikání se většinou regionální jednotky-pro zákazníky, které vykazují známky silného zadržovaná poptávka ve státech jako Mississippi a Louisiana, i přes omezení kapacity," řekl Kelly možné casino míst v texasu.
"Zatímco brzy, pokračovala síla by mohla vést k '21 odhadů prokazující konzervativní, a máme zapracovány v trochu buď z cross-over/sport do našich modelů." Kelly řekl, že Penn je banka je preferovanou volbou pro vystavení iGaming a sportovní sázení, které jsou vertikály společnost se snaží zvýšit prostřednictvím barová židle vypořádat. "Slyšíme silné počáteční ziskovost vzhledem k omezeným marketing/vybavení (e.g.formou bufetu)," řekl BoA analytik. Deset provozovatele 41 kasina jsou v těchto dvou státech, a tyto vlastnosti kombinovat čtvrtinu příjmů společnosti idn poker vklad přes pulsa xl. Akcie Penn National Gaming (NASDAQ:PENN) se tlačí opět vyšší ve středu, se přidávat k rally, která je vidět skladem více než dvakrát za poslední měsíc.
Ale Allen jménem Penn jako jeden z příjemců, výše uvedené změny, za předpokladu, že návrh je podepsán do práva idn poker vklad přes pulsa. V úterý, Kalifornský Senátní výbor schválil novelu, která by umožnila on-line sportovní sázení v největší stát podle počtu obyvatel idn poker přihlášení ke stažení apk.
Analytik je také podporována Penn nedávné reopenings, zejména na Jihu, že tam jsou potvrzeny známky silné poptávky i přes omezené kapacity a nabídky. "Zatímco změna stále vyžaduje 2/3 podporu v Senátu a Shromažďování, a volební schválení přes listopadu referendum, jsme se neočekává, že tento pokrok, vzhledem k tomu, Kalifornie kmenů zaměřit na referendum pro onground-pouze sportovní sázení," řekl Morgan Stanley analytik Thomas Allen v poznámce pro klienty dnes poker idn bonus členské baru.

Držení herního zařízení texas

TOP