Sociální sítě

FB TW YT PN
M

inulý měsíc, italský herní média uvedla, že italský operátor Lottomatica se připojil sbor protichůdné likvidity, sdílení, zřejmě kvůli obavám, že by prospěch především PokerStars, který má místní licence ve všech čtyřech trzích poker zdarma mp40 vykoupit kód dnes. Hráči budou bezpochyby těžit z jakékoliv rozšíření on-line talentů, ale DGOJ policajti k tomu, že předchozí zděné-off trhu byl "škodlivé pro výběr daní." Portugalsko a Itálie mají ještě oznamuje jejich vlastní časové osy pro vstup do on-line bazén, a ten trh je účast zůstává něco jako otazník jaký je nejnovější casino v atlantic city. prosince, španělština herní regulátor Dirección General de Ordenación del Juego (DGOJ), oznámila, že podepsala dohodu o Usnesení schválit španělština-licencované on-line poker licence sdílení likvidity s jejich protějšky ve Francii, Itálii a Portugalsku.Čtyři národy dohodly na jejich likviditu sdílení plánu, který loni v červenci jako způsob, jak podpořit ochabující online poker příjmů v každé z jejich regulovaných trzích jaká je šance na výhru blackjack. Dne 29.
V říjnu, někteří italští senátoři vyjádřili dávno zdiskreditované obavy o přeshraniční likvidity umožňuje praní špinavých peněz co je cílem poker. V každém případě, žádná akce se očekává, že na této frontě až po italské všeobecné volby v Březnu, a možná ne za mnoho měsíců po hlasování. Plány se zrychlil v posledních měsících, včetně francouzský regulátor ARJEL vydání jeho první sdílené likvidity, licenci na PokerStars.fr v prosinci jak postavit automat.
Na DGOJ říká, že jeho usnesení vstoupí v platnost, jakmile jazyce je zveřejněno v Úředním Státním Věstníku později tento měsíc jak postavit automat jammer. Španělsko je herní regulátor má oficiálně schválené místní on-line poker operátorů sdílení likvidity s jejich protějšky v dalších třech členských státech Evropské Unie.

Poker zdarma mp40 vykoupit kód dnes

TOP