Sociální sítě

FB TW YT PN
N

evada viděl celkem hazard příjmy za duben pokles o 2% ročně-na-rok, i když je to částečně připadající na konkrétní způsob, jakým západní stát počítá slot tržeb planche ruleta peg perego příležitosti. Podle zprávy z Nevada Gaming Control Board, státní kasina, které vyhrál $876 milionů v dubnu s místech v Renu hlásí 19% nárůst rok-na-rok na 50 milionů dolarů.
Nicméně, příjmy z hazardních her Las Vegas Strip klesla o téměř 2% rok-na-rok na $491 milionů eur, zatímco v centru města Las Vegas výhry klesl o 13% na 43 milionů dolarů. Zpráva byla podobně skličující v South Lake Tahoe, kde příjmy za duben snížila o 12% na 13 milionů dolarů planche ruleta zalijeme cybex. Poklesy jsou částečně připadající na duben roku 2015 je relativně silný komparátor, zatímco tam je také odhadem 30 milionů dolarů v automatu příjmy z dubna, který je nastaven, se počítá v Květnu modelos de faldas para salsa casino. Duben skončil v sobotu a Michael Lawton z Nevada Gaming Control Board odhalil, že státní kasina nepočítají slot příjmy o víkendech, aby se zabránilo narušení činnosti na kasina podlahy během rušné době. Nevada Gaming Control Board navíc oznámil, že stát-wide slot příjmy za duben snížil o cca 5% ročně-na-rok přes 4% bobtnat v vsazené částky na 9,1 miliardy dolarů v kasinech podíl klesá na 6,2%. Na více pozitivní notu, duben stolní hry výhry vzrostly o více než 4% rok-na-rok díky silnému výkonu pro baccarat.

Nevada kasina shromážděné o 105 milionů dolarů ze hry, což představovalo přibližně 10% nárůst, a to navzdory sázkaře sázení méně, když ve srovnání s dvanácti měsíci modelos de fichas para poker. "Důvodem, proč baccarat zvýšené byla kasina běžel docela štěstí, minulý měsíc," Lawton řekl Associated Press. modelos de mesas de poker.

Planche ruleta peg perego příležitosti

TOP