Sociální sítě

FB TW YT PN
O

pět, Kmotr pokeru to dal dobrou výprask. V Březnu 2015, pokerový svět byl vděčný zpráva, že se úspěšně vynořil z chirurgické odstranění rakovinné výrůstky z jeho hlavy.

Doyle Brunson Uniká Další Rakoviny Doyle Brunson udržuje na rivering rakoviny augmentace slot součást mk-11 x 10. Kouzelník opravdu pracovat jeho kouzlo, když on se objevil jako host na Reddit ' s ask Me anything (AMA) a strávil celou dobu uhýbat každou otázku, která byla vypálena v jeho obecný směr všechny různé pokerové kombinace. Nic neobvyklého, o které můžete říct, ale co tohle?Jsou blindy 3,000/6,000 a Kiletto je na small blindu s pouze 4000 všechny sloty jsou plné.
Akce záhyby na Kiletto, kteří staví své žetony a dealer oznámí "all-in" všechny časové úseky práce pro mě. Zde je to, co Matt Savage si myslí situace. Kiletto vypráví podlaha měla [7c] [4c], a pak Dentale najednou si vzpomene, že by mohl mít eso?Dealer otočí nahoru [Ah] [4h], a rozpoutá se peklo, včetně hodně mluví o tom velmi podivné věci, které k sobě matku.

Augmentace slot součást mk-11 x 10

TOP