Sociální sítě

FB TW YT PN
"

Mé zdroje v Sihanoukville mi dal číslo na 10 000 nebo tak, že vlevo od středu minulý týden." Murg dodal, že ve městě Vetaş, "odhaduje z Čínských zdrojů bylo přibližně dvě třetiny herního lidé, [vlevo]. To by mohlo být jen ležel nízké a přeskupit období hard rock poker room v atlantic city.

Na druhou stranu, některé 5,000 Čínské turisty a obchodní investoři návštěvu Kambodži denně, Ath Bony, mluvčí Ministerstva Vnitra, Generální ředitelství pro Přistěhovalectví, řekl Rádiu svobodná Asie. Z [Radio Free Asia] zpráva, to se zdá být celkem počet Čínských držitelů cestovních pasů, kteří odešli, která by zahrnovala turistů, ty, kteří cestují pro podnikání, atd., spíše než konkrétní počet Čínských obyvatel, kteří odešli," Murg řekl o Kambodžské odhady. Také, Ucho vysvětlil, že "lidi zaměstnané v legitimní podnikání by ne hlavou k východu v tak velkém počtu a tak rychle, dokud se obávali zatčení nebo hrozící kolaps jejich příjmy model." Kambodžské Ministerstvo Vnitra odhaduje, že více než 6000 Čínských státních příslušníků levé Kambodži denně od on-line hazardních her, zákaz byl vyhlášen před dvěma týdny. "Teď jsou odběhla z Kambodži." Dodal, že "Kambodža má problém s image, s Čínskými státními běží amok, a tak úřady mohou vypadat, jako že jste konečně dělat něco o tom.
To je také snadné koupit letenku zpátky. Až 120.000 Čínské státní příslušníci mohou mít ukončen Kambodži během dvou týdnů po Aug hard rock atlantic city on-line hazardních her.

Ale nikdo se měli solidní odhad velikosti společenství jako celek." Dále vysvětlil, "Poměrně velké množství z nich de-tábořili na Phnom Penh, připravuje se opustit, zatímco někteří zvažují zůstat a dívat se do jiné obchodní příležitosti alien vs predator automat. Minulý měsíc, Cambodia oznámil, že ukončí poskytování licencí pro on-line hazardní hry, aby pomoci omezit trestnou činnost, podle Xinhua, state-run tisková agentura v Číně cizí poker (williams. "Kambodža byla v podstatě slouží jako místo pro přístav pochybných existencí, kteří vydírali lidi zpět domů," Ucho řekl 1980) b2s.

Hard rock poker room v atlantic city

TOP