Sociální sítě

FB TW YT PN
G

amble aware vydala interaktivní mapy, které můžete identity, využití a uvádí poptávky pro podporu kolem hazardu škody ve velké BRITÁNII.

Mapy zvýraznění oblastí, které vykazují vyšší take-up hazardu podporu, zatímco také naznačuje, které oblasti jsou vykazující vyšší poptávku po těchto službách. Gamble aware používá své výroční GB léčbu a podporu průzkumu informovat mapy; průzkum poskytuje charitativní přehled hlášených poptávky a využití hazardních her léčby alien vs predator automat. Průzkum nastiňuje rozdíly v hazardní činnost podle oblasti a na základě průzkumu, gamble aware, může využít svých map informovat reakce ze strany místních úřadů cizí poker (williams. Gamble aware doporučuje orgány a oddělení používat mapy ve spojení s místními údaji a informacemi o hazardních hrách na škodu, protože oni jen používat jednotný soubor údajů poskytnutých odpovědí na průzkum 1980) b2s.
V oblastech, kde je vyšší poptávka pro hazardní hry, léčba, charitativní naznačuje, místní orgány by měly více podporovat pomoc k dispozici prostřednictvím Národní Hazardních her, Léčebných Služeb cizí automat na prodej. Gamble aware Výzkum, Informace a Znalosti, Ředitel, Alison Clare, řekl: "chceme pomoci místním orgánům a služeb, v poskytování nejlepší možné léčby, a podporu pro hazardní hry poškozuje v jejich oblasti."Tyto nové interaktivní mapy mohou být použity k identifikaci nedostatků mezi léčba a podpůrné služby a prevalence hazardních her, účast a poškozuje, které mohou být použity k informování místní reakce."Stávající podpora k dispozici prostřednictvím Národní Hazardní hry, Léčba, Služby mohou být použity k pomoci řešit tyto nedostatky."V lednu, gamble aware oznámila, Zoe Osmond nahradí Marc Leptá jako charitu nový generální ŘEDITEL na konci Března 2021. patinage artistique patinu ruleta.

Alien vs predator automat

TOP