Sociální sítě

FB TW YT PN
N

a Filipínách, vládní agentura pověřena akreditací budov pro národ je mnoho zvláštních ekonomických zón má údajně ukázal, že to chce ukončit on-line provozovatelů hazardních her a jejich příslušenství, které od zřízení obchodu v jeho ověřený Manila místech když jsou tesco dodací sloty uvolněny na vánoce.

Podle zprávy z Manila Bulletin, noviny, Philippine Economic Zone Authority (PEZA) by chtěl, aby se zabránilo on-line hazardních podniků a ty, které dodávají tyto firmy s podporou pomocí svých akreditovaných informačních technologií parků a budov v okolí hlavního města tak, aby chránit agentura od zabarvený jakékoli budoucí skandál když jsou tesco dodací sloty uvolněny každý den. "Od PEZA deska neumožňuje hraní online her, [vlastníky budov], by mělo přestat, což nájemce obsadit akreditované budov," Charito Plaza, Generální Ředitel pro PEZA, řekl deníku pravděpodobnost. Plaza také údajně řekl Manila Bulletin, že v současné době existuje více než 100 on-line hazardních her podniky působící v PEZA-akreditované budov v metropolitní Manila s většinou jednají pod vedením Cagayan Zvláštní Ekonomické Zóny A Freeport a Aurora Tichomořské Hospodářské Zóny A Freeport podporu rozvoje podniků. Vysvětlila mi, že tyto podniky jsou s využitím Národní Kapitál Regionu prostor, kde čekají na stavby mají být dokončeny na více vhodných lokalit blíže jejich domovů v severní Luzon že royal flush v texas holdem.
V budoucnu, píše deník navíc uvádí, že PEZA má v úmyslu zrušit akreditaci nějaké metropolitní Manila budovy zjištěno, hosting on-line hazardních her podnikání i v případě, že nájemce obdržel povolení od Filipínské Zábavní A Herní Corporation regulátor pravděpodobnost. Plaza údajně prohlásil, že pronajímatel z jakéhokoliv podezření majetku by nejprve získat přestat-a-upustily oznámení jako agentura nevěří, propagace on-line hazardních her je součástí jeho mandátu že straight flush v pokeru. Manila Bulletin dále uvedl, že přesun z PEZA následuje zaokrouhlení nahoru některých 1,316 údajně nelegálních pracovníků v listopadu, které byly řekl, aby byl součástí spuštění nezákonných on-line hazardních her v Clark Freeport Zone, Angeles v blízkosti Města, které se nachází přibližně 60 kilometrů severně od Manily pravděpodobnost. Mezitím, noviny také citoval nedávné zprávy od místní firmy Leechiu Property Consultants Incorporated, která ukázala, o 39% 13,4 milionu čtverečních metrů volných kancelářských prostor v metropolitní Manila byla v současné době obsažené v PEZA-akreditované budov, zatímco on-line hazardních her sektor představuje druhý nejvyšší míra poptávky za firmy zapojené do činnosti outsourcing. že royal flush v pokeru.

Když jsou tesco dodací sloty uvolněny na vánoce

TOP