Sociální sítě

FB TW YT PN
A

maya Gaming Group má údajně dohodu s bwin.strany ke koupi Ongame pro postavu mezi 6,5 milionu dolarů a $8million. Pokerfuse zprávy, že oznámení bude příští týden pro přenos bwin.strana je "přebytek aktiv" a je to výrazně nižší cenu než 30 milionů eur, které Shuffle Master byl připraven zaplatit dříve v tomto roce nejlepší poker pro peníze on-line.

I na horním konci odhadnout, že je to obrovská ztráta na €475m Bwin zaplatil sítě cestu zpět v roce 2006. Když uzavřeli tuto dohodu, bude to dát Amaya právě jeden-dva šídlo, když se dal dohromady s jejich Cryptologic kasina a budeme pravděpodobně vidět více z nich v příštích letech.Španělsko aktualizovala své daňové zákony povolit hazardní hry ztráty, která má být odečtena od hráče, vyhrává.Španělské noviny El Pais informuje o změně znamená, že když hráči vykazovat své roční výhry na konci roku budou nyní zadávat své výhry s ztráty již odvezen nejlepší poker pro přátele on-line.

Zpráva přichází poté, zmatek vládl nad tím, jak vstoupit do turnaje, výhry, ztráty a vstupní poplatky na konci roku daňové přiznání.Španělsko rozdal své první licence v polovině roku a to je to, co je myšlenka vyvolala přehodnotit v daňovém právu. Zákon prý bude "zpětně použita na začátku roku".

Další Merge Gaming kůže je vypnutí s BluffRoom.com potvrzení budou offline v dohledné budoucnosti 8 noha stolu s kostkami na prodej. Pokerfuse zpráva na webu, který opustil pobočky nezaplacené po dobu dvou měsíců, bude brzy zavřou a že hráč fondy jsou v držení Sloučit pokladní, takže by "měly být bezpečné".

To vyplývá ze skutečnosti, že sama společnost je držitelem affiliate peníze a uzavření následuje další IG & Partners kůže, Blaf Gaming, vypnutí v srpnu kvůli "problémům s likviditou" 8 euro bonus ohne einzahlung casino. Malta Lotteries and Gaming Authority má zatím vybrat z nepřeberné množství licencí společnosti drží.

Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.

Nejlepší poker pro peníze on-line

TOP