Sociální sítě

FB TW YT PN
T

o vytvořila novou společnost s ručením omezeným (LLC), která bude mít na starosti všechny obchodní společnosti ve městě.

To je 100% ve vlastnictví Šlechtice a důstojníky, ředitele a manažery, zůstaly beze změny s vytvořením nové společnosti. musí vykonávat svou obchodní činnost prostřednictvím pobočky nebo společnosti s ručením omezeným akciemi (sociedad anónima, podle Macau Zákon) jak dlouho je vězení pro hazardní hry. Austrálie-založené automat výrobce Aristocrat Leisure Ltd.mění věci na své operace v Macau. Společnost bude udržovat všechny operace, které mají, do teď, byla řízena Aristokrat (Macau) Pty Ltd. Její základní kapitál musí být plně zastoupena jmenovaný akcií a tyto činnosti firmy (jak se odráží v příslušných stanov) může spočívat pouze v 'výrobu, dodání, montáž, instalace, programování, opravy, přizpůsobení, úpravy, technicky pomoc a udržování hrací automaty.'" Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre jak dlouho je na hracím stole.
Podle Světových Financí, "[G]dě stroj dodavatelů požadovat DICJ správní povolení k provozování v Macau herní průmysl... Podle Macau News Agency, new LLC byl nazván Aristocrat Technologies Macau, Ltd jak dlouho je pokerového stolu. (ATM)." ATM je údajně již licencován Macau Gaming Inspekce a Koordinace Bureau, DICJ kdy se ct poker místnosti znovu. Podle prohlášení z Aristokrat, město je návrh dosud nebyl realizován, ale nesl datum účinnosti 1 když bude crown casino perth otevřít. ledna 2019, a ATM má provozní licenci, která bude pokračovat až do 31.

Jak dlouho je vězení pro hazardní hry

TOP