Sociální sítě

FB TW YT PN
H

edge fond miliardář John Paulson nabízel jeho firma je vlastnictví Caesars Entertainment Corp nejlepší hospoda v kasinu nsw. ve středu na Ira Sohn Investment Conference v New Yorku.
Paulson, který ovládá asi 9 procent Caesars přes jeho Paulson & Co.hedge fondu, řekl, investoři věří v dlouhodobé zdraví společnosti akciové nejlepší punta cana casino resorts. Caesars šel veřejnost na burze Nasdaq Global Select market v únoru s IPO, které otevřel na $9 za akcii ram slot.

Více než 1,85 milionu akcií byly obchodovány v tom, že otevření zasedání a cena akcií vzrostla na téměř $14 černá a bílá. Caesars cena akcie se odrazil od. Paulson řekl, že v Caesars sociální herní platformu, Plakita, stálo 8 dolarů za akcii sám. Paulson také diskutovali Caesars malé veřejné nabídky akcií, s tím, že zhruba 7 procent společnost je veřejně obchodované ram slot 3 a 4 nefunguje. Vzhledem k malému množství akcií, které jsou volně obchodovány, Paulson se domnívá, rostoucí poptávka po akcií by mohla způsobit prudký nárůst cen..

Nejlepší hospoda v kasinu nsw

TOP