Sociální sítě

FB TW YT PN
M

ladí Hráči a Hráči Education Trust (YGAM) spolupracuje s Leeds United football club, jak vzdělávat mladé lidi v regionu na rizika spojená s hazardními hrami online poker sites legal in california. Bezpečnější hazardní hry, národní charity bude pracovat s Leeds United nadace na pomoc učit a informovat mladé lidi, učitele a rodiče na potenciální hazard škodí, s cílem chránit další generace fotbalu a sportovní fanoušky online poker sites in us.
Partnerství bude poskytovat školení na míru speciálně k ochraně mladých lidí v místním regionu, vybavení vzdělávání lékařů s znalosti potřebné k identifikaci problémů a pomoci mladým lidem rozpoznat škodlivé chování online poker sites in the us. YGAM bude podpora anglické Premier League klub je základ tím, že poskytuje své zdroje spolu s trenéry do místní školy v Yorkshire a Humber oblasti, jakmile koronavirus omezení jsou uvolněné.
YGAM je Yorkshire a Humber vzdělávání manažer Amy Bussey, řekl: "Hazard je často popisováno jako skrytá závislost a vzdělávání je zásadní v prevenci škod."Sportovní základy, jako je Leeds United mají velmi pozitivní a silný vliv na mladé lidi, a mají také obrovský vliv v rámci místní komunity."Pokud se nám podaří získat sportovní zaměřen na prevenci a vzdělávání, můžeme pracovat s mladými lidmi, než dojde k poškození." dragon quest 11 poker 100.

Online poker sites legal in california

TOP