Sociální sítě

FB TW YT PN
L

eonard byl 7-pro-16, celkově a 0-pro-4 z hluboké, ale stále se podařilo 21 bodů a 13 doskoků.Že Raptors vyhráli tak snadno bez Leonard je+ hra by měla bát Sixers fanoušky free spin kódy pro ruby slots. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.
Leonard byl monstrum v těchto play-off, ale byl trochu mimo, v Torontu je 125-89 Hra 4 domácí debakl, největší rozpětí postseason vítězství v historii týmu. Sixers jsou 4-1 ATS v jejich posledních pěti po ztrátě. On byl držen do 13 bodů, a obrátil ji přes osm krát v 31 south lake tahoe poker pokoj. V Denveru je 124-98 doma vyhrát v úterý, Jokić měl 25 bodů, 19 doskoků a šest asistencí – Portland má prostě nikdo v přední polovině hřiště, který může chránit Jokić. Embiid bylo bojovat oba zranění a nemoci a nebyl dobrý ve čtyřech z pěti zápasů. Roční období jsou na lince pro oba domácí týmy ve Hře 6 z NBA dva konferenční semifinálové série ve čtvrtek večer south lake tahoe poker pokoje. Pokud má zjednodušit této série, je to, že Nuggets' superstar, centrum Nikola Jokić, je outplaying Blazers', Damian Lillard south lake tahoe pokerové turnaje.
Mezitím, Lillard, který byl tak dobrý, v prvním kole proti Oklahoma City, pokračoval ve své střelecké trápení ve Hře 5 tím, že udeří jen 9-pro-21 a 2-pro-9 z hluboké. Ne jako Lillard má tolik pomoci jako zbytek začátek v kombinaci za pouhých 27 bodů a žádný jiný hráč neměl více než 14 (rezerva Zach Collins) ruleta plastique pour etendoir a linge.

Free spin kódy pro ruby slots

TOP