Sociální sítě

FB TW YT PN
G

enting Singapur má oprášil spekulace, že jsou na ústupu a viděl, akcie odskočit o téměř 6% dnes ruleta desky bednu a barel. Soupeř Las Vegas Sands hlášeny silné postavy, což znamená, že jejich jediný soupeř ve městě také těžily ruleta pivotant avec frein leroy merlin. Místní obchodník řekl, "Lidé věří, že herní koláče se zvyšuje v Singapuru, spíše než Marina Bay Sands, přičemž Genting podíl." Jízda na těchto kabát ocasy, jak oni byli, Genting byl ještě hit s vyvracení z jiné skupiny analytiků.
UBS řekl, "Zatímco silné Marina Bay Sands výsledky opět ukazují, že potenciální zisk z Singapur trhu, myslíme si, že v Q2 Resorts World Sentosa se snaží dodat čísla, která jsou stejně silná jako Marina Bay Sands." Není tak růžová, koneckonců pro Genting borderlands 3 skywell 27 automatu blokován. V Macau enklávy nadále vyhřívat v slávě vše, co hazard.
Průmysl má se to tak, že v první polovině roku 2011 veřejných příjmů zaznamenala nebývalý nárůst borderlands 3 automat náklady. Podle Financial Services Bureau, vzrostl o 44.9% ve srovnání s předchozím rokem s celkem MOP51.45 miliard eur (US$6.43 bn) borderlands 3 skywell 27 sloty. Vzestup byl dole, že oh-tak-laskav šperky v Macau je koruna, herní průmysl co straně bije přímo v poker.

Přímé daně z hraní byly až 45.1% na MOP43.83 miliard ve městě, které je neustále hledá nové způsoby, jak diverzifikovat by herní průmysl být poučeni, aby sbalit a odejít.Údaje získané pro veřejné pokladny, kolem MOP5.24 miliard eur bylo vynaloženo. To představuje nárůst o 61,4% ve srovnání s rokem před a ukazuje, že Macao má nějaké rezervy, když jde o peníze.
Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.

Ruleta desky bednu a barel

TOP