Sociální sítě

FB TW YT PN
N

evada kasina mají brát více dluhů než kdy předtím, přesunutí financí státu je největší průmysl v bezprecedentní území, podle analýzy stavu hazardních her údaje podle University of Nevada, Las Vegas. Studie vydané UNLV Centrum pro Gaming Výzkum zjistil, že celkové závazky na státní kasina mají dospělí 18-krát od roku 1984 na $51,2 miliard kč, v průběhu fiskálního roku, které skončilo v červnu 2011 jak vyhrát velký na jackpot magické sloty.

Ale s 22 miliard dolarů v kasinu tržby za stejné období, peníze, které byly tahem bylo pouze pět krát množství z roku 1984 pravidla black jack. Ředitel centra, Dave Schwartz, řekl, že od roku 2008, kasina mají dluží více v dlouhodobé dluhové než se společně vydělat v příjmech každý rok. "To říká, že růst, který jsme viděli, a investice, které jsme viděli v polovině desetiletí byl zcela odlišný od toho, co jsme viděli v polovině 90 pravidla hold ' em poker.
let," Schwartz řekl. V letech těsně před Velkou Recesí byla nejlepší a nejvíce optimistický — let pro Las Vegas kasina, stejně jako vývojáři byli rozhodnuti vybudovat více megaresorts a kasina zdálo se, že naplnit hotel pokoje a hrací automaty, tak rychle, jak by mohli stavět.Úspěch vedl k agresivní financování pro výstavbu a drahé privatizací Caesars Entertainment Corp., pak Harrah ' s Entertainment, a Station Casinos Inc pravidla texas hold ' em poker.

Firemní odkupy opustil společností s významným dluh..

Jak vyhrát velký na jackpot magické sloty

TOP