Sociální sítě

FB TW YT PN
V

aši debatu začal, když Sydney Morning Herald citoval 17-letý Australský golfista Ryan Ruffels pokorný-vychloubání o vítězství v $5k z Mickelson po převažující v ranní praxe kolo na Torrey Pines v San Diego jiný typ výherních automatů.
Volánky řekl Mickelson tvrdil, že nechtěl vstávat tak brzo hrát pro méně než $2,500 ale velkoryse nabídl Volánky odds 2:1. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre různé pasti slot položky fortnite.
Dřímá poznamenat, že Evropské Turné a British Open hráči už byli povinni podepsat dokumenty, kterým jejich neschopnost sázky na golf události jiný typ poker ruce. Během několika dní, Volánky byla v plném režimu kontroly poškození, volat příběh "velmi nepřesné" a říkal, že už se obrátil pro před zápasem s Mickelson. Volánky také tvrdil, velikost sázky byly "přehnané nepřiměřené." Rychlý posun vpřed do tohoto týdne, kdy řekl Mickelson mladý Volánky měl "některé věci naučit," zvláště, že "nechcete diskutovat o určité věci," včetně "specifika, co budete hrát." Mickelson také navrhl, Volánky se zabýval ve "střední věci" embellishing výši své sázky, ale nějak jsme podezření, Mickelson jen neocenil nikdo jiný než Mickelson sám posílení jeho již degen pověst. R&a generální ŘEDITEL Martin Dřímá řekl BBC, že jeho skupina měla "nejsou známy žádné důkazy o typ otázky", které dominovaly letošním Australian Open tenisový turnaj. Ale Dřímá řekl, že R&a držel sázení problém "pod pečlivou pozornost" a je-li další omezení bylo považováno za nutné, "půjdeme dál, protože nevhodné sázení naruší sportu." MICKELSON ŠKOL MLADÍK NA VÝZNAM UDRŽOVÁNÍ mlčela, Jako by to štěstí, golf a pro údajné sázení velryba Phil Mickelson (na snímku) jen veřejně káral nového člena PGA Tour pro servíroval na Phil ' s slabost pro sázky na cokoliv. Nicméně, Volánky vyhrál, takže Mickelson vzhledem kluk $5k online poker schleswig holstein echtgeld.

Bez ohledu na to, Dřímá trval na tom, že úřad neměl "usnout na vavřínech" na toto téma.

Jiný typ výherních automatů

TOP