Sociální sítě

FB TW YT PN
"

Je jasné, že Pan Wynn' s ex-manželkou se snaží využít negativní kampaně public relations k dosažení toho, co ona byla schopna udělat v soudní síni: pošpinit pověst Pana Wynn ve snaze tlak revidované rozvodu od něj." Steve Wynn také vydal prohlášení prostřednictvím e-mailu který automat vyhraje nejvíce. Elaine má výslovně vyhrožoval, urážel a zničit mě a já jsem překvapen, že media si dovoluje být použity k prosazování této agendy." "Chování Elaine během žaloby byl šokující a hluboce znepokojující pro mě osobně a jako generální ŘEDITEL Wynn Resorts poker online uk real money. RNC neodpověděl na žádost o komentář z Review-Journal. V reakci, I nadále zaměřovat na Wynn Resorts, naše zaměstnance a naše akcionáře a nebude rozptylovat od těchto snah." Elaine winn odmítl komentovat pátek prostřednictvím mluvčí Devon Spurgeon.

Elaine Driscollová, mluvčí Massachusetts Herní Komise, uvedl v prohlášení, že regulační agentury "je nyní vědom a bere velmi vážně znepokojující obvinění podrobně v článku Wall Street Journal." "Vhodnosti a integrity naší herní licence, je nanejvýš důležité," Driscoll řekl, a dodal, že komise "Šetření a Vymáhání Úřad bude provádět regulační přezkum této věci stanovit další vhodné kroky." V Nevadě, státní výbor pro Kontrolu hazardních je oprávněn prošetřit, zda je licence k podnikání v herním průmyslu poker je milovník přírody. Několik dalších členů rady nevrátil hovory. Trent Franks, R-Ariz., odstoupil uprostřed sexuálního obtěžování obvinění, a Poslanec John Conyers, D-Mich., odešel z Domu sedadlo zastával více než pět let po skandálu.
Totožnost zaměstnance, a přesná částka platby, které nejsou uvedeny v podání. Asi 2000 obchodní lídři sešli v Thomas &Mack Center v Las Vegas Metro Komora výroční Náhled Las Vegas události hra licencova. V redigované dokumentu, její právníci řekl, že Elaine winn zjistila, že její manžel "zaplatil miliony dolarů, aby urovnala Wynn Resorts zaměstnance obvinění z osobní pochybení, Pane Wynne." Elaine winn mluvil s dvěma společností úředníků, kteří měli znalosti o obvinění a sdílet informace o rozhovory s její rozvodový právník, soud, noviny řekl online poker ... peníze hrát teď.
Společnost akcie propadla o více než 10 procent v pátek, jak rázové vlny setkalo přes Jižní Nevadě a na celostátní úrovni v průběhu několika obvinění ze sexuálního nevhodnosti zahrnující muž, který postavil Mirage, Bellagio a mezinárodní středisko společnosti, která nese jeho jméno.

Který automat vyhraje nejvíce

TOP