Sociální sítě

FB TW YT PN
V

e snaze zvýšit své šance na získání Japonské Integrovaného Střediska licence, Caesars Entertainment vytvořil strategické, 'Japonsko" Poradní Výbor" blackjack pořadí operací.

Jako Šinzó Abe vláda pokračuje v návrhu vysoce očekávaný návrh zákona, globální herní společnosti se snaží zvýšit jejich šance na získání jednoho z výhradní licence hazardní hry v st. thomas. Návrh zákona by umožnila pro Japonsko je první kasina, které mají být provozovány ve vybrané velkých rekreačních komplexů, které bude zahrnovat hotely a obchody vedle herní zařízení panenské ostrovy. Vytvoření této tříčlenný Poradní Výbor Mezinárodního obchodu/vztahů těžké váhy, je důkazem Caesar chuť k jídlu pro vstup na Japonský trh. Caesars' Prezident Mezinárodní Rozvoj, Steven Pevně, poznamenal: "Jsme nadšeni, že přivítat tak významného a zkušeného skupina světových lídrů našeho týmu hazardní hry v terre haute. Caesars má hrdé dědictví přináší nevšední zážitky a pobavení, zatímco se zaměřením na zodpovědné hraní a hospodářský rozvoj."Tří-muž výbor zahrnuje bývalý Zástupce USA pro Obchod Charlene Barshefsky, bývalý americký Senátní Většinový Vůdce Tom Daschle, a multi-národní obchodní strategie expert Kara Bue z Armitage Mezinárodní."Jsem nadšený, připojit se k Caesars týmu, protože, jak průmysl je průkopníkem a vedoucí mistr zodpovědné hraní, já vím, že přinese promyšlené a rodina-orientovaný přístup, že Japonsko hledá během této důležité době," řekl Daschle indiana. Bue dodal: "Caesars Entertainment vyvinula první Integrovaný Resort, Caesars Palace v Las Vegas a od té doby byl předním poskytovatelem prvotřídní zábavu hazardní hry v tampa bay area.
Je mi potěšením podpořit Caesars tým a podporovat přeshraniční kulturní výměnu umění a zábava mezi Japonskem a Caesars' mezinárodní sítě." penny výherní automaty s otáčení zdarma.

Blackjack pořadí operací

TOP