Sociální sítě

FB TW YT PN
M

asivní zájem v Japonsku od některých z největších provozovatelé kasin na světě, včetně těch, Macau-založené společnosti, je až příliš reálné. Je tam i jiné jurisdikci, které mohou dokonce předčí Nevada a výzvou Macau?Tam je odpověď na tuto otázku (asi), ale ten, který nemůže být zodpovězena v blízké budoucnosti ukládání peněz expert dluh z hazardu.
Přesunout kalendář 2013 – 11 let – a Macau herní příjmy za rok byl čtyřikrát Nevada, co vydělal ve stejném čase co znaczy slot po angielsku. Takže když budete pravděpodobně mít více než 3 miliardy lidí v krátkém letu od Macau, tam je žádný způsob, Nevada soutěží co znaczy slowo poker face.

Japonsko. A vy nemůžete porazit své lásky k hazardu. $45,2 miliard. Myslím, že je to vlastně závod je za hloupé, ne, když národní prostředí, které vykázala druhý nejvyšší roční příjem v roce 2013 – to by bylo, Las Vegas – posta pouze 11,2 mld$, méně než čtvrtina toho, co Macau vytažena ve stejném roce co znaczy po angielsku slot. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre když má hard rock casino otevřené v tulse. Ale, a je pravda, že je to úsek, ale nemůžete pomoci, ale zajímalo, jak se ostatní země mohou soutěžit s moloch, který je Macau.

Ale pokud ano, podívejte se Macau.

Ukládání peněz expert dluh z hazardu

TOP