Sociální sítě

FB TW YT PN
S

kupina Demokratických zákonodárců jsou v procesu náročné novou smlouvu získal nově vytvořenou Northstar New Jersey Loterie Group společný podnik, který bude vidět firma poskytuje marketingové a prodejní služby v Loterii New Jersey.

Společný podnik sdružuje Americké loterii poskytovatel technologie Scientific Games Corporation a CTECH Corporation, partnerství s OSI LTT NJ Holdings Incorporated, aby se stal Northstar New Jersey. Northstar New Jersey udeřil dohodu a byla zadána zakázka v poslední době, a byla jim dána příležitost tím, že Guvernér New Jersey Chris Christie nabídnout v Loterii New Jersey celou řadu služeb, zaměřených na posílení marketingu a prodeje zařízení z provozu až do konce června 2029 to je omaha poker. Náročné Právní Otázky Však dopis byl napsán, aby Spojené Státy Generální Prokurátor Eric Holder o šest členů, z New Jersey Sněmovny se žádostí, aby co nejvíce senior vymáhání práva úředník v U největší množství ztracené peníze hazardních her. provést přezkum nové dohody, potvrzující, že je nutné "s cílem vyhnout se nákladné právní problémy, mělo by to být považováno za nezákonné v budoucnosti".

V dopise také naléhal, aby byla přijata opatření rychle, a to vyšetřování co nejdříve zahájily před smlouva oficiálně podepsána Northstar New Jersey a dohoda je nastavena. Velké Sliby Northstar New Jersey strávil $120 milionů vepředu pro obchod , spolu s příslibem vyššího zisku na $1,42 miliardy minimum v průběhu trvání smlouvy největší množství peněz vyhrál v kasinu. I když docela jak se něco takového mohlo být zaručena je ztělesněním nejistoty nejkrásnější kasina na světě.
Nicméně, měl by společný podnik splnit nebo dokonce překročit, podmínky smlouvy, pak Northstar New Jersey se ocitnou s maximálně pět procent z výnosů z New Jersey Loterie.Šest zákonodárců, Rush Holt, Albjo Plemeníků, Donald Payne, Rob Andrews, Bill Pascrell a Frank Pallone, vyslovilo obavy, že platba předem 120 milionů dolarů jde proti předchozí stanovisko Ministerstva Spravedlnosti je blackjack štěstí nebo dovednost. "Toto stanovisko výslovně uvedeno, že, aby se zabránilo poškození či vznik korupce, stát by neměl přijímat žádné platby předem od soukromé loterie manažer," dopis od zákonodárci uvedl. S ohledem na tuto skutečnost, jeden by jistě způsobit, aby prošetřila tato nová joint venture a jeho dohody s Chris Christie, jako jít proti DoJ názor je možná koleduje o malér. je blackjack právní ve virginii.

To je omaha poker

TOP