Sociální sítě

FB TW YT PN
P

o nedávno zahájila své Android trading app v Austrálii, poskytovatele CFD IG Markets se nyní představila novou obchodní aplikace pro trh Singapuru. Pohyb je hlavní iniciativou společnosti, aby upevnila svou pozici v Singapuru mobilním trhu bonus 100 nových členských slot.
Aplikace je k dispozici zdarma z Android marketu a umožňuje IG Markets klientů na místo CFD se obchoduje na široké škále trhů, stejně jako prohlížet své otevřené pozice a sledované stránky, přístup real-time informace o balance, a generovat různé grafy, mimo jiné. Petr McDermott, generální ředitel společnosti IG Markets v Singapuru řekl v tiskové zprávě: "Android app je doplňkem naší stávající sadu mobilní obchodní aplikace, které zahrnují iPhone, BlackBerry a Nokia aplikace.. co je považováno za špatné porazit v texas holdem.
Naše Android aplikace umožňuje klientům škálu mobilních funkcí ekvivalentní k naší oceněné obchodní platformy, PureDeal, a je k dispozici v celé naší rozsáhlé škály CFD trzích, včetně, forex, akcie, akciové indexy, komodity a další." Budoucí obchodníci mohou také přístup k živé údaje o trhu, stejně jako účet procesu aplikace na míru pro Android mobilní telefony co je považováno za flush v pokeru. McDermott dodal: "To je náš závazek k našim klientům nejlepší možné obchodování s CFD nástroje, bez ohledu na to, zda se obchod z iPhone, Android, BlackBerry nebo prohlížeče." Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre co je považováno za full house poker.

Bonus 100 nových členských slot

TOP